Publicatie '7x7'
Wist je dat Leuven iets heeft met het getal zeven? De stad zou ontstaan zijn uit de zeven geslachten, de Leuvense schepenbank bestond uit zeven schepenen, Leuven telt zeven wonderen en bestaat uit zeven hoofdstraten.
De publicatiereeks '7x7' bestaat uit zeven mooi geïllustreerde boekjes over zeven typische Leuvense thema's: de zeven vrouwenportretten, de zeven stadsgezichten, de zeven wonderen, de zeven nieuwe wonderen, de zeven hoofdstraten, de zeven geslachten en de zeven schepenen.
Je kan de boekjes inkijken en aankopen bij Toerisme Leuven of in het stadsarchief.
Info
- Naam
- Publicatie 7x7
- Prijs
- 10 euro voor de reeks, 2 euro per boekje
- Te koop
- Bij Toerisme Leuven (balie), Stadsarchief Leuven en erfgoedcel (overschrijving)
- Jaar
- 2010
- Reeks
- 7x7
- Partners
- Stadsarchief Leuven, Cultureel erfgoed annuntiaten vzw, Erfgoedcel Leuven
1/1
boek
- Naam
- Publicatie 7x7
- Prijs
- 10 euro voor de reeks, 2 euro per boekje
- Te koop
- Bij Toerisme Leuven (balie), Stadsarchief Leuven en erfgoedcel (overschrijving)
- Jaar
- 2010
- Reeks
- 7x7
Terug naar boven
Leuvens erfgoed, doe mee
-
Activiteiten
Bekijk wat er al op het erfgoedprogramma staat. Of laat weten welke erfgoedactiviteit jij organiseert.
-
Organisaties
Zin om je aan te sluiten bij een van de erfgoedorganisaties als vrijwilliger of als fan? Ontdek waar jouw interesse zit.
-
Zelf een idee
Een idee om rond erfgoed te werken? Laat het horen en wie weet kunnen we samenwerken.