De Vredesbeiaard van Abdij van Park
Het is zover. Het mooie verhaal achter de Leuvense Vredesbeiaard is er ook in boekvorm. Zondag 16 juni werd ‘De Vredesbeiaard van de Abdij van Park. Zoektocht naar verloren klank’ feestelijk voorgesteld in Abdij van Park. Het is vanaf nu te koop in de boekhandels of online via Uitgeverij Averbode.
Auteur Luc Rombouts beschrijft hierin de boeiende geschiedenis van de abdijbeiaard en de bijzondere samenwerking tussen de steden Leuven en Neuss. De foto’s van Andreas Dill tonen in detail het wordingsproces van het instrument van tekentafel tot torenkamer. De veertig klokken worden in het boek afgebeeld, begeleid door een persoonlijke boodschap van hun schenkers.
Het boek telt 192 pagina’s en bevat ca. 150 foto’s. De tekst is in het Nederlands, met samenvattingen in het Duits, Engels en Frans. De handelsprijs bedraagt € 29,50. Je vindt het in de boekhandels, aan het onthaal van PARCUM of kan het bestellen via www.averbodeinspireert.be of bestellingen@uitgeverijaverbode.be.
- Prijs
- 29,50 euro
- Te koop
- boekhandel, PARCUM of averbodeinspireert.be
- Jaar
- 2019
- Volume
- 192 p.
- Auteur
- Luc Rombouts
- Uitgever
- Uitgeverij Averbode
- Website
- www.averbodeinspireert.be
- Prijs
- 29,50 euro
- Te koop
- boekhandel, PARCUM of averbodeinspireert.be
- Jaar
- 2019
- Volume
- 192 p.
Leuvens erfgoed, doe mee
-
Activiteiten
Bekijk wat er al op het erfgoedprogramma staat. Of laat weten welke erfgoedactiviteit jij organiseert.
-
Organisaties
Zin om je aan te sluiten bij een van de erfgoedorganisaties als vrijwilliger of als fan? Ontdek waar jouw interesse zit.
-
Zelf een idee
Een idee om rond erfgoed te werken? Laat het horen en wie weet kunnen we samenwerken.