Vensters op Leuven. Een geschiedenis
"De stad Leuven en haar bevolking hebben gouden tijden, maar ook ellende en oorlog gekend. Van dat alles zijn tot op vandaag zowel in de stedelijke ruimte als in het geheugen van haar bewoners sporen aanwezig. Wie deze sporen ontdekt en begrijpt, blijft niet staren op wat vroeger was, maar is in staat om toekomstgericht met het verleden om te gaan."
Het bestuur van ‘Salsa! vzw’, de vriendenkring van het Leuvense Stadsarchief, vatte het plan op om een voor een breed publiek bestemde stadsgeschiedenis uit te geven. Het resultaat is de nieuwe publicatie 'Vensters op Leuven. Aan de hand van 56 korte bijdragen (vensters) nemen meer dan 30 auteurs de lezer mee op ontdekkingstocht door het verleden van Leuven. Elk venster beslaat een dubbele bladzijde en is fraai geïllustreerd. Een ideaal kerst- of eindejaarskado voor elke Leuvenaar.
Het boek is te koop in het stadsarchief voor €30 (leden van Salsa! betalen €25), tijdens de openingsuren van de leeszaal, en in de Leuvense boekhandels. Bestellen kan via salsaarchief@gmail.com.
- Naam
- Vensters op Leuven
- Prijs
- 30 euro
- Te koop
- in Stadsarchief en Leuvense boekhandels
- Jaar
- 2019
- Uitgever
- SALSA!vzw
- Vormgever
- Grafiet
- ISBN
- 9789081028981
- Partners
- Salsa! vzw
- Type
- boek
- Naam
- Vensters op Leuven
- Prijs
- 30 euro
- Te koop
- in Stadsarchief en Leuvense boekhandels
- Jaar
- 2019
Leuvens erfgoed, doe mee
-
Activiteiten
Bekijk wat er al op het erfgoedprogramma staat. Of laat weten welke erfgoedactiviteit jij organiseert.
-
Organisaties
Zin om je aan te sluiten bij een van de erfgoedorganisaties als vrijwilliger of als fan? Ontdek waar jouw interesse zit.
-
Zelf een idee
Een idee om rond erfgoed te werken? Laat het horen en wie weet kunnen we samenwerken.