SELECT imr.modulerelatedno, imr.itemno1 AS item FROM item_module_related AS imr
								   	WHERE imr.partno1 = 2
									AND imr.itemno2 = 106
									AND imr.partno2 = 23
Vertelwandeling: Maarten redt de dieren | Nieuws | Erfgoedcel Leuven

Om ervoor te zorgen dat deze site correct werkt, en om de site te evalueren en verbeteren, gebruiken we cookies. Door onze site te gebruiken, accepteert u onze Cookie verklaring.

Vertelwandeling: Maarten redt de dieren

10 november 2019

Het feest van Sint-Maarten of Sinte-Mette wordt op 11 november gevierd of op de avond ervoor. Jong KWB Kessel-Lo gaat met deze traditie aan de slag en organiseert in de avond van 10 november een vertelwandeling. Aan het einde van de tocht wachten vuurkorven, soep en lekkers.

Help Sint-Maarten
Sint-Maarten vraagt aan de kinderen om hem te helpen tijdens een spannend avontuur. Er zijn namelijk jagers op pad en de dieren moeten worden gered. Een stemmige tocht met veel actieve opdrachten laat de kinderen ook nog andere heiligen ontmoeten die een band met dieren hebben. Zij vertellen allemaal een prachtig verhaal en geven een hint hoe de kinderen de jagers kunnen overwinnen. 


Welkom op 10 november vanaf 18 uur aan het missiehuis van Scheut!

Schrijf je in via jong_kwb_kessello@hotmail.com

Deelname is gratis, maar een vrije bijdrage voor een goed doel wordt geapprecieerd.

1/1
Datum
10 november 2019
Locatie
Missiehuis Scheutsite
Uur
vanaf 18.00 uur
E-mail
Meer info
Terug naar boven